Deutz šampanja pimetestis kümne parima veini hulgas

Deutz Brut Classic hinnati Essi Avellan MW, Alex Hunt MW ja Tom Stevenson’i poolt (Suurbritannia tähtsaimad veiniajakirjanikud ja -degusteerijad) pimedegusteerimise käigus ajakirja “The World of Fine Wine” maitseomaduste poolest 10 parima veini hulka.

”Kuldkollase värvusega. Aroomis tunda värske, keeruka ehitusega lillelõhna. Lisaks tunda puuviljalõhna, mis on kutsuv, meeldiv ja magusalt tummine ning paitab haistmismeeli. Maitsmisel jääb šampanja kergeks ja veidi pinnapealseks. Kokkuvõttes on Deutz Brut Classic mõnus, sametine, pehme ja laitmatult värske. Võluv ja helde, pakkudes kõike, mis tal anda on.”
Essi Avellan MW
88 / 100


”Lõhna poolest küllaltki tagasihoidlik, nooremapoolne. Lõhnaskaalal on tunda neutraalne-leivaaroom. Maitsmisel tunda meeldivalt õrnu, kuid tuntavaid kihisevaid mulle, hoides maitsemeeled mineraalide sisalduse poolest ühtlaselt tasakaalus. Veidi rohkem puuviljamaitset suulae keskkohas. Tegemist on piisavalt peene ja naudinguid pakkuva joogiga.”
Alex Hunt MW
91 / 100


”Kahvatu värv, kuid ei tundu vana. Värske aroom. Mõnus pehme mikroskoopiliste mullide vahumäng. Värske hapusus, mis tagab pika, õrna, šokolaadiselt puuviljase, tõeliselt brut’liku lõpptulemuse. Isuäratavalt täiuslik.”
Tom Stevenson
91 / 100