Endless River Sauvignon Blanc

Tootja

Jean Biecher & Fils

-1762 aastal Prantsusmaal Alsaces Saint-Hippolyte linnakeses rajatud veinimaja, mis on siiani Biecheri perekonna omanduses ja on tänapäeval suurim Alsace orgaaniline veinitootja. Endless River on Jean Biecheri ja Fils projekt uus Meremaal

Värvilt madala intensiivsusega, roheka helgiga kahvatukollane. Aroom on intensiivne ja aromaatne, tsitruseliselt värske ning rohuselt elav. Tunda mustsõstralehti, troopilisi puuvilju, melonit ja greipfruuti, laimi, karusmarju, rabarberit ja nõgeseid. Aroomilõpp värske ja tsitruseliselt aromaatne. Maitse on kuiv, kerge ja elavalt puuviljane. Tunda värskeid tsitruseid, rohelisi õunu, litšit, granadilli, rabarberit ja värskeid puuvilju. Järelmaitse rohune ja elavalt tsitruseline.. Vein on kääritatud madalal temperatuuril roostevabast terasest vaatides ja ei arene tammevaatides.

Veini soovitus

Kerge ja värske iseloomuga aromaatne kuiv valge vein sobib kergemate kalast ja koorikloomadest valmistatud toitude juurde, risottod, värsked juustud, kitsepiimajuust, suviseks seltskonnaveiniks.

Serveerimistemperatuur

Jahutatult 6 – 8 Co, Bordeaux tüüpi väiksemast veiniklaasist, arengupotentsiaal kax. Kuni 3 aastat arvestades viinamarjade korjeaastat, juua võimalikult värskena.

Alkoholisisaldus

12,5 %

Maht

0.75L / kastis 6 pudelit